Dane firmy:
  • ITS-AIM s.r.o.

  • VAT ID: CZ083 93 869

Nasze biuro:
  • HLUCHOLAZSK`Á 58
    Mikulovice 79084 CZ
    Česká republika
  • +48 886 788 660

  • Pon – Sob . 8.00 – 16.00

Kontakt biuro handlowe:
Kontakt księgowość:
Kontakt serwis:

Formularz kontaktowy

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail: *
Numer telefonu:

Temat:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITS - AIM s.r.o. z siedzibą w Hlucholazská 58, Mikulovice w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ITS - AIM s.r.o. siedzibą w Hlucholazská 58, Mikulovice.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITS - AIM s.r.o. z siedzibą w Hlucholazská 58, Mikulovice w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept