Dane firmy:
  • ITS – AIM Sp. z o.o.
  • NIP 753 244 98 91

  • REGON 380717670
Nasze biuro:
Kontakt biuro handlowe:
Kontakt księgowość:

Formularz kontaktowy

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail: *
Numer telefonu:

Temat:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITS - AIM Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ITS - AIM Sp. z o.o. siedzibą w Nysie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITS - AIM Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept