Dziękujemy wszystkim klientom  za  wysoką frekwencję i  odwiedziny naszego stoiska na największych targach  produkcji elektroniki w Chinach 2019. Firma Bozwang oferuje szeroką gamę maszyn do obróbki przewodów dedykowanych dla segmentu produkcji elektroniki.  Krótkie czasy realizacji zamówień, szybki zwrot inwestycji i pełna automatyzacja  zintegrowanych rozwiązań spowodowała pozyskaniem nowych klientów z segmentu produkcji elektroniki.

Dnia 22 marca 2019 r. w Shanghaju targi zostały zakończone. Wystawa przekroczyła największy rekord  zarówno w przestrzeni wystawienniczej, jak i liczby wystawców. Targi znajdowały się na powierzchni  90 000 metrów kwadratowych,  co skutkowało  przyrostem o 12,5 procent więcej niż w ubiegłym roku. W wystawie wzięło udział 1 586 wystawców (2018: 1 374) z 24 krajów i regionów oraz 92 695 odwiedzających (2018: 77 765), co stanowi odpowiednio 15,4% i 19,2% wzrost. Głównym celem targów jest  szybki rozwoju przemysłu elektronicznego napędzanego innowacjami technologicznymi i inteligentną produkcją.

Pan Falk Senger, dyrektor zarządzający Messe Muenchen, Chiny: „Region Azji i Pacyfiku jest ważną miejscem dla światowego przemysłu wytwórczego w Azji. W tym roku liczba wystawców i odwiedzających wyznaczyła nowy historczyny rekord. ”

Innowacje przemysłowe przyspieszają digitalizację produkcji elektroniki. Nowa era rewolucji przemysłowej ma na celu wyposażenie fabryk w inteligentne  i wydajne rozwiązania. Zostały wprowadzone  głębokie zmiany w koncepcji rozwoju i modelu produkcji przemysłu elektronicznego.

Mówiąc o sposobach dalszej modernizacji przemysłu elektronicznego w Chinach Edwin Tan, dyrektor generalny Messe Muenchen Shanghai, powiedział: „Transformacja do cyfrowego i inteligentnego produkowania oferuje ogromne możliwości dla przemysłu elektronicznego. Bardzo się cieszę, że Chiny stały się wiodącą platformą dla przemysłu do wyświetlania i wymiany innowacyjnych technologii ”